III Osiedlowy Turniej Tenisa Stołowego
  • 19 lutego 2016, 16:03

W sobotnie przedpołudnie 13 lutego blisko 50 zawodników chwyciło rakietki w dłoń i przystąpiło do rozgrywek w ramach III Osiedlowego Turnieju Tenisa Stołowego.

Zawodników gościła szkoła na Zagorzynku, w hali której odbył się III Osiedlowy Turniej Tenisa Stołowego. Na zaproszenie organizatorów: Zespołu Szkół Nr 7, parafii Narodzenia NMP oraz Rady Osiedla Zagorzynek odpowiedziało blisko 50 osób. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz kategoria open.

W każdej grupie sety były bardzo zacięte i wyrównane.

Zwycięski team w kategorii szkoła podstawowa:

I    - Bartłomiej Kustroń

II   - Tobiasz Wróblewski

III  - Aleksandra Bartosik.

Miejsca od IV do VI w tej kategorii kolejno zajęli: Maciej Bonikowski, Julia Haładyn oraz Adam Banasiak.

Na podium w kategorii gimnazjum stanęli:

I    - Dawid Lewandowski

II   - Paweł Grabowski

III  - Mateusz Winnicki.

Kolejne miejsca zajęli: Aleksy Kaczmarek, Mateusz Grabowski oraz Jakub Andrzejak.

Laureaci rozgrywek w kategorii open:

I    - ks. Robert Lewandowski,

II   - p. Jacek Filipowicz

III  - p. Henryk Misztal.

Miejsca od IV do VI zajęli kolejno: pan Paweł Tomczyk, pan Paweł Bonikowski oraz pan Artur Urbański.

Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali wręczone przez panią Beatę Prus, panią Agnieszkę Banasiak i ks. Roberta Lewandowskiego nagrody rzeczowe w postaci pucharów, dyplomów oraz sprzętu sportowego ufundowane przez Zespół Szkół Nr 7 w Kaliszu, parafię Narodzenia NMP oraz Radę Osiedla Zagorzynek.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy w kolejnym roku.

Źródło: Zespół Szkół nr 7