OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  • 28 czerwca 2020

Ogłoszenia duszpasterskie
Parafia Narodzenia NMP w Kaliszu

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 
28 czerwca 2020

 

1. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone tydzień temu ofiary na dzieło rozbudowy i upiększania naszej świątyni. W minionym tygodniu na ten cel zebraliśmy 5821 zł. Dziękuję za zrozumienie, ofiarność i zaufanie. 

 

2. W poniedziałek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W ramach białego tygodnia zapraszam dzieci I komunijne wraz z rodzicami do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.00. 

 

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W bazylice św. Józefa modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia. 

 

4. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 10.00. O godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. O godz. 18.00 Msza św. 
W lipcu i sierpniu w I piątek miesiąca nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 8.00 Msza św. połączona ze śpiewem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i różaniec. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

 

6. W czasie wakacji nasza parafia organizuje pielgrzymkę rowerowe. W najbliższą sobotę i niedzielę 2-dniowa pielgrzymka do Lichenia. Zapisy najpóźniej do środy. 

 

7. Druga pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 9 – 12 sierpnia 2020 roku. (3 dni drogi i jeden dzień pobytu na Jasnej Górze). Liczba miejsc ograniczona. 

 

Wszystkim rozpoczynającym urlopy, rodzinne wyjazdy, życzę dobrej pogody, bezpiecznej podróży, i szczęśliwego powrotu do domu i Bożej opieki. 
 

 
UWAGA !!! Z racji zaistniałych okoliczności i trudności:
  • Uroczystość I Komunii Świętej po ustaleniu z rodzicami odbędzie się w dwóch terminach: 28 czerwca i 17 października
     
  • Termin bierzmowania został przeniesiony na jesień. Konkretna data nie jest jeszcze znana
ks. Robert Lewandowski
           proboszcz