OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Narodzenia NMP w Kaliszu

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
20 września 2020

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych, których uroczystość I komunii św. zaplanowana jest na 23 maja 2021 roku.

2. Dziś z racji III niedzieli miesiąca przy wyjściu z kościoła są zbierany ofiary na dzieło rozbudowy i upiększania naszej świątyni. Obecnie trwają prace nad kolejnym witrażem, który będzie przedstawiał św. Maksymiliana Marię Kolbego. Dziękuję wszystkim za ofiarność, zaufanie i zrozumienie.

3.
W piątek o godz. 19.30 spotkanie dla młodzieży. Serdecznie zapraszam.

4. W sobotę 26 września o godz. 10.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

UWAGA !!! Z racji zaistniałych okoliczności i trudności:
  • Uroczystość I Komunii Świętej po ustaleniu z rodzicami odbędzie się: 17 października

• Termin bierzmowania został przeniesiony na jesień. Konkretna data nie jest jeszcze znana
ks. Robert Lewandowski