OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Narodzenia NMP w Kaliszu

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 września 2019

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w pomoc przy organizacji uroczystości odpustowych i jubileuszowych, które obchodziliśmy w minioną niedzielę. Osobne słowa podziękowania kierują do osób, który zaangażowały się w przygotowanie i prowadzenie tegorocznego festynu parafialnego. Dziękuję sponsorom i ofiarodawcom. Dziękuję parafianom, którzy ofiarowali swoje wypieki, dzieciom za przekazanie zabawek. Za wszelkie dobro niech Bóg będzie uwielbiony. Niech zawsze nam przyświeca to piękne zawołanie „Wszystko dla Boga i Jego większej chwały”.

2. W najbliższy wtorek Msza św. o godz. 1800. Jest to dzień moich imienin. Zapraszam na wspólną modlitwę a później na spotkanie przy kawie.

3. Rozpoczynamy nowy cykl spotkań dla młodzieży w ramach wspólnoty Quo vadis. Spotkania będą się odbywały w oratorium św. Anny w sobotę o godz. 1930. Serdecznie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania młodzież szkół średnich i studentów.

4. Za tydzień w niedzielę, 22 września po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych.

5. Dzisiaj z racji III niedzieli miesiąca przy wyjściu z kościoła są zbierany ofiary na pokrycie kosztów prac, które zostały wykonane w piwnicach naszego kościoła. Oratorium św. Józefa będzie dobrze służyło naszej wspólnocie na różne okazje.

6. W dniach 9 – 12 października wraz z parafią z Nowych Skalmierzyc organizujemy autokarową pielgrzymkę do Lwowa koszt 790 zł zapisy w kancelarii parafialnej. Są jeszcze wolne miejsca.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Kazimierza Tokarka l.73.

ks. Robert Lewandowski