OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Narodzenia NMP w Kaliszu

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopad2019

1. W poniedziałek 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych. Tego dnia Msza św. o godz. 9.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. modlitwa w intencji Ojczyzny i wspólnie zaśpiewamy hymn Polski.

2. We wtorek o godz. 1930 kolejne zajęcia z gimnastyki. Serdecznie zapraszam.

3. Przy wejściu do kościoła zostały założone dwie nowe gabloty ogłoszeniowe. Pragnę bardzo serdecznie podziękować p. Stanisławowi Wojciechowskiemu za montaż gablot.

4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów prac jakie w tym roku zostały wykonane w piwnicach naszego kościoła. Za wsparcie i zaufanie składam serdeczne Bóg zapłać.

5. Zachęcam do udziału w biegu „Mikołajkowa Dycha”. Bieg organizowany jest przy udziale Rady Osiedla Zagorzynek, Szkoły Podstawowej nr 10 i naszej parafii. Bieg odbędzie się w sobotę 7 grudnia na dystansie 10 km i poprowadzi ulicami naszego osiedla.

ks. Robert Lewandowski